Секрети вибору довговічного підйомника для автомобіля

Вирішили відкрити СТО і хочете, щоб вона успішно функціонувала? Секрет успіху криється в наданні якісного ремонту власникам автомобілів. І в цій справі не обійтися без підйомника, який дасть змогу піднімати та переміщати вантаж під час обслуговування машини. Саме тому, яке існує обладнання на ринку і як вибрати відповідну вашим запитам модель, присвячений сьогоднішній огляд. Читайте далі, щоб правильно стартувати в бізнесі.

Види та особливості обладнання

Автомобільні підйомники відрізняються за типом механізму і видом конструкції. На ринку представлені електрогідравлічні, електромеханічні та пневматичні моделі з двостійковою, чотиристійковою, ножичною, платформною і плунжерною конструкцією:

  • Двостійкові підйомники призначені для ремонту, огляду та технічного обслуговування автомобілів. Вони досить компактні та доступні в ціні, що дає змогу придбати їх для кожної СТО.
  • Чотиристійкові моделі призначені для всіх видів робіт, але найбільше вони підходять для робіт з розвал-сходженням, тому їхня вантажопідйомність варіюється від 3,2т до 5,5т. Враховуйте цей параметр перед покупкою.
  • Ножичний підйомник для автомобіля вважається універсальним, оскільки використовується для попереднього огляду автомобіля. Але важливо пам’ятати, що для них потрібна або рівна поверхня, або заглиблення. Окремий плюс, що в такому обладнанні немає бічних стійок, за рахунок чого він менш габаритний.
  • Плунжерні моделі займають найменше місця, оскільки приводний механізм розміщується в спеціальному пеналі під підлогою. Завдяки цьому обладнання не заважає переміщенню машин, забезпечуючи майстрам комфортні умови роботи.
  • На платформних підйомниках габарити ремонтованих машин обмежені шириною платформи і проміжком між коліями. Але вони доволі універсальні, хоча й потребують особливих умов у роботі.

sekrety-vyboru-dovhovichnoho-pidjomnyka-dlia-avtomobilia

Але на цьому критерії вибору не закінчуються. Зазвичай пневматичні системи потрібні для робіт з легковими авто, а ось гідравлічні та електричні дають можливість обслуговувати автобуси і вантажівки. Тож важливо враховувати габарити і вантажопідйомність обладнання перед вибором. А разом з цим подумайте, яка швидкість і висота підйому вантажу вам потрібна і чи влаштовує вас споживана підйомником потужність.

Коли дасте відповіді собі на ці запитання, тоді швидко визначите відповідну систему!